lida sipariş

Sarımsak Çayı

Sarımsak çayı kilolarının çoğunu yağların oluşturduğu kişilerin zayıflamak amaçlı tükettikleri çayolarak bilinmektedir. Bu çayın içerisinde bulunan maddelerin yağları yakma özelliği bulunmaktadır. Dünyaca ünlü bir mankenin bu çayı kullanıp 11 kilo kadar kilo verdiğinin duyulmasından sonra ardından popüler hale gelen sarımsak çayı Türkiye’deki uzman diyetisyenlerinde hastalarına önerdiği söylenmektedir. Yağların yakılmasını sağlayan bu yöntem çabuk kilo vermek isteyenlerin kullandığı bir yöntem olmaktadır.

Zayıflama Çayı

9 lu form çayı nasıl demlenir?
Zayıflama çayları, diyet dünyasında yeni bir dönemin açılmasına sebebiyet vermiştir. Çünkü bu zayıflama çayları sayesinde diyetler son derece kolay ve kilo verme süreci hızlı bir hale gelmiştir. Metabolizmayı hızlandıran bu çaylar sayesinde, diyet yapan kişilerin yağ yakma sürecine geçişi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu çayların en çok beğenilenlerinden bir tanesi olan 9’lu form çayı nasıl demlenir? Bu konuda sizi bilgilendirmek istiyoruz.
9’lu forum çayı demlenmesi, bu çayın demlenmesi esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çayı demlerken sıcak suyu kaynatırken çayı içine atıp kaynatmamalısınız. Tam tersini yaparak su kaynadıktan sonra bir cam bardağa alın ve içine 1 kaşık çaydan ilave ediniz. Bardağın içinde demlenmesini bekleyiniz. Demlenme şekli ile diğer çaylardan hem daha kolaydır hem de daha farklıdır.