lida sipariş

Zayıflama Çayı

9 lu form çayı nasıl demlenir?
Zayıflama çayları, diyet dünyasında yeni bir dönemin açılmasına sebebiyet vermiştir. Çünkü bu zayıflama çayları sayesinde diyetler son derece kolay ve kilo verme süreci hızlı bir hale gelmiştir. Metabolizmayı hızlandıran bu çaylar sayesinde, diyet yapan kişilerin yağ yakma sürecine geçişi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu çayların en çok beğenilenlerinden bir tanesi olan 9’lu form çayı nasıl demlenir? Bu konuda sizi bilgilendirmek istiyoruz.
9’lu forum çayı demlenmesi, bu çayın demlenmesi esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çayı demlerken sıcak suyu kaynatırken çayı içine atıp kaynatmamalısınız. Tam tersini yaparak su kaynadıktan sonra bir cam bardağa alın ve içine 1 kaşık çaydan ilave ediniz. Bardağın içinde demlenmesini bekleyiniz. Demlenme şekli ile diğer çaylardan hem daha kolaydır hem de daha farklıdır.
Kullanım Şekli: Çayı akşam sabah taze demleyin ve 1 bardak olarak tüketiniz. Günde sadece iki bardak içmeniz yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi hem demlemesi hem de içmesi son derece kolay olan bir çaydır. Zayıflamayı kendinize hedef olarak belirlediyseniz ve bu yolda hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, bu zayıflama çayı sizin için çok büyük bir kolaylık olacaktır. Egzersiz yapamıyorum diye üzülmeyin. Bu zayıflama çayı sayesinde egzersiz yapmadan da metabolizmanız hızlanacaktır. Bu sayede de spor yapmadan kilo verebilmenin keyfini süreceksiniz.
Chamomile tea with white tea cup on green place matHazırlanış Şekli;
Barut ağacının kabuğunu çay kaşığı ile ufak bir kaba alıyoruz. Yeşil çayı ufak tatlı kaşığı ile ilave ediyoruz. Cinnema bitkisinden de 2 yaprak olarak bu karışımla birleştiriyoruz.. Kekik çayı, biberiye çayı, funda çayı, mate çayı, sinir otu çayı ve çoban çökerten çayını toplamda bir yemek kaşığını silme dolduracak kadar birer tutamla bu karışıma ilave edip. Kaynamış suyu üzerine bırakarak 9-11 dk arasında demlenmeye bırakıyoruz.
Önemli bilgi: Daha önceden hazırladığınız çayları bekletmeyiniz. Bekleyen çayları içmeyiniz. Taze çay içmenizi öneriyoruz. Kesinlikle bitkiler içerisindeyken su kaynatılmamalıdır.
9 lu form çayı kullananlar
İnsanların kilo problemleri arttıkça piyasaya zayıflatma amaçlı pek çok ürün sürülmektedir. Bunların içinde bazıları var ki bunlar tamamen doğal ve hiçbir kimyasal içermeyen ürünlerdir. Bu ürünlerden bir tanesi olan 9’lu form çayı kullananların yorumları incelendiğinde son derece etkili ve kısa vadede zayıflatmayı başardığını görebilirsiniz.
9’lu form çayı kullananlar internette yapmış oldukları yorumlarda genel olarak daha önce kilo veremediklerini ama bu çayı içtikten hemen sonra kilo vermeye başladıklarını yazmaktadırlar. Tamamen bitkisel ve doğal olan bu ürünü kullanmanın da hiçbir sakıncası olmadığını, insanları rahatsız edecek bir yan etkisi ile karşılaşmadıklarını belirtmektedirler.
9’lu form zayıflama çayı ile aynı anda diyet yapmayı da başarabilirseniz çok kısa bir zamanda çok iyi kilo verebilirsiniz. Tabi ki ben diyet yapmasını beceremiyorum diyorsanız o zaman yine kilo verirsiniz ama biraz daha yavaş olur kilo vermeniz. Senelerce kilo verme problemi yaşayıp, bir türlü istediğiniz kiloya inmekte başarılı olamadıysanız bu çayı içerek hedeflediğiniz kiloya çok kısa zamanda nasıl ulaştığınıza kendiniz bile inanamayacaksınız.
Bu çayı içerken diyet yapamıyorsanız, üzüntü yaşamanıza gerek yok. Siz çayı içmekten vazgeçmeyin. Kısa bir süre sonra zaten çay iştahınızı kapatacağı için diyet yapıp yapmamanızın çokta önemi kalmayacaktır. Çayı içerken zaten gereğinden fazla yemek yiyemeyeceksiniz. Buda otomatik olarak kilo vermenize katkı sağlayacaktır.

Kaynak: zayiflamacaylar.com

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz