lida sipariş

Ramazan Ayında Lida Kullanımı Nasıl Olmalı

Ramazan Ayında Lida Zayıflama Kapsülü Nasıl Kullanılır?

Uzak doğunun sert rüzgârlı özel dağlarında yetişen bu ürünü, 18 yaşını geçmiş 19 yaşına erişmiş gençler ve 63 yaşına girmemiş kullanıcı adayları kullanabilir. Ve kullanıcı adaylarının her hangi bir kalp rahatsızlığı olmaması gerekmektedir. Peki bu ürün, her müslümanın oruç olması gereken bereket ayı olan mübarek ramazan ayında nasıl kullanılır? Bildiğimiz üzere Lida zayıflama kapsülünü kullandığımız gün içerisinde bol su tüketilmeli. Ancak ramazanda bu pek mümkün olmayabilir.
Bu yüzden ürünün uzmanları ile görüşüldü ve görüşmelerin sonucu kullanıcılara duyruldu. Ramazan ayının birinci gecesi sahurdan önce aç karnına bir kapsül alınmalı ve bol bol su tüketilmeli. İlk günüde iftar vaktini belirten akşam ezanı okunduğu anda iftar açılmadan önce bir kapsül alınmalı ve ardından bol su tüketilmeli. Sonra yemek tüketilebilir. Ama ilk gün, hem sahur hem iftar da birer kapsül alındığı için ağır gelebilir. Bu yüzden iftarda hafif öğünler yenilmeli. Oruç iken de zor işler ve ağır işlerden kaçınılmalı. Aç olunduğundan kalp çarpıntısı ve ağır susuzluk yapabilir. Kişinin dengesini bozar. Ama ramazan ayı sonrası bu sıkıntılar kalmaz. Normale döner.

Ramazan ayında Lida zayıflama kapsülü kullanan bazı kullanıcılar durumu şu şekilde değerlendiriyor. “ sağlığıma zarar gelir mi diye pek güvenemedim açıkcası ama çok şükür bir sorun olmadı. İştahımı kestiğinden açlık sıkıntısı çekmedim ama susuzluk için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İftardan sahura kadar olan vakitte hiç uyumayıp bol bol su tükettim ama yinede ağız kuruluğunu geçti boğazımın bile kuruduğunu hissettim.” Bir başka kullanıcı, “ normalde ramazanda hep kilo alırdım, İftarda abanarak yiyip bir köşeye oturduğumdan. Ama Lida kullanarak sadece aldığım tüm kiloları verdim. Ramazanda sadece susuzluk yapıyor.”

Etiketler: ,

Yorum Yapabilirsiniz