lida sipariş

Lidanın Yan Etkileri

Lida yan etkileri

Zayıflama ürünleri içinde ki başarının yüksekliği ve özellikle de bazı ürünlerin her bünye de % 100 başarı ile sonuçlanan kilo verdirme etkileri bu piyasanın fazlasıyla canlanmasına yol açmıştır. Geçmişte insanların alıp içmeye çekindikleri ve sağlık açısından risk taşıdığı düşünülen zayıflama hapları, günümüz de herkesin rahatlıkla alıp, içtiği ilaçlara dönüşmüştür. Bu ilaçlardan özellikle Lida yan etkileri bakımından da insanların tercihlerinde ilk sırayı almaktadır. İlacın kesinlikle korkulacak ve ters tesir yapabilecek bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Lida zayıflama ilacı yan etkileri; İlacın en belirgin yan etkisi ilk zamanlarda sıklıkla rastlanan ağızda kuruluk hissidir. Buda ilacı ilk içmeye başladığınız zaman yoğun yaşanan sonra zaman ilerledikçe neredeyse hiç yaşanmayan bir belirtidir. Bu belirtinin size dönüşü artı yöndedir. Şöyle ki ağız kuruluğu sizde sürekli olarak su içme duygusunu tetikleyecektir. Su içmenizde zayıflama programınız için oldukça önemli ve etkili olacaktır. Buraya kadar olan etkinin hiçbir zararı olmadığını rahatlıkla fark edebilirsiniz. Bunun dışında ise vücutta açığa çıkan yüksek enerjiden dolayı insanlar da uykusuzluk sorunu olabilir. Uykusuzluk sorunu da çok uzun süreli yaşanan bir sorun değil. İlk hafta ilaca bedeniniz alışana kadar bu belirtileri görürsünüz. Sonrasında bu belirtilerin tamamı kaybolacaktır. Bunların dışında da korkulacak önemli hiçbir belirti yaşamayacaksınız.

Lida kullanması sakıncalı olan bazı kişiler vardır. Bu insanların ilaç kullanımlarında ki sakınca ilacın zararı olmasından kaynaklı değildir. Tamamen o insanların kişisel durumlarından dolayı oluşan bir sakıncadır. Bu sakıncalı durum içinde olan insanları sırlayacak olursak;
* 18 yaş altında ki çocuk olarak nitelendirebileceğimiz insanlarla, 60 yaş üzerinde ki kişiler kesinlikle bu ürünü ve benzeri zayıflama hapı kullanamazlar. Bu grupta ki insanların kafalarına göre ilacı alıp kullanmaları tavsiye edilmez.
* Kalp hastaları, böbrek ve ciğer yetmezliği olan kişilerin mutlaka doktorları tavsiye etmelidir. Doktorları izin vermediği taktirde bu tip ilaçları kullanmaları riskli sonuçlar doğurabilir.
* Hamileler ve loğusa olarak nitelendirilen bebek besleyen annelerin bu ilacı kullanmaları risklidir. Bu grupta bulunan insanların tamamının ilaç kullanımı yasaktır. Anne için hiçbir riski olmasa da çocuk için riskleri olabilir. Bundan dolayı da kesinlikle tavsiye edilmez.
* Alkol ve depresyon tedavisi gören, bu tedaviden dolayı ilaç kullanmak zorunda kalan kişiler de bu ilacı doktor kontrolü olmadan içemezler.
* Troid hastaları, troidi aşırı ya da yavaş çalışan kişiler de doktor kontrolü olmadan bu ilacı kullanamazlar.
Yukarı da sıralamış olduğumuz hastalık ve özel durumların dışında kalan herkes ilacı gönül rahatlığı içinde alıp içebilir. Hiçbir sağlık sorununuz yoksa, ilaç almak için özel bir kontrole vs ihtiyacınız yoktur. İstediğiniz zaman sipariş verip bu zayıflama imkanında sizde faydalanabilirsiniz.

Etiketler: , ,

“Lidanın Yan Etkileri” için 5 Yorum Var

 1. sevgi dedi ki:

  Merhabalar ben yeni başladım bu 2.gün biraz baş dönmesi yaptı bende bu normal mi?sonrasında geçiyor mu?birde kullananlar cevaplarsa çok sevinirim özel bir diyet yaptınız mı?

 2. Fidan dedi ki:

  salam men azerbaycanda yasayiram nece ala bilerem Lida sizden ?

 3. ebru agır dedi ki:

  Zayıflama koınusun da LİDa Nın üzerine yok eDa yorumunu okudum. ben ilk 1 hafta icinde tam 5 kilo verdim. ben de cok cabuk etkisini gösterdi. denemelisin …. Artı bana cok enerjide verdi yorulmak nedir bilemedim. ancak bu aldıgımda biraz beni zorladı neden b,ilmiyorum… acıklama yazılırsa cok memnun kalıcam. kullanmaya devam etmek istiyorum cünkü, tss

 4. Eda dedi ki:

  Merhaba. ,
  Ben Peper tıme 2 kutu kullandım 1 kilo verdim. Şimdi lida kullanmak istiyorum . Acaba etkisi olurmu ? Acil zayıflamam lazım .

Yorum Yapabilirsiniz