lida sipariş

Lida Nedir? ve Lida Nasıl Kilo Verdirir?

LİDA NEDİR? LİDA NASIL KİLO VERDİRİR?
Lida, uzak doğuda yüzyıllardır sofralarda, yemeklere lezzet katmak amacıyla kullanılan, adını yetiştiği bölgeden alan “yunnan” adlı üç hücreli yosunun türevinin, birbirinden farklı özellikte başka doğal bitki özlerini ile zenginleştirilerek özel olarak formüle edilmiş, zayıflama sürecinde destek olacak bitkisel bir üründür.
Bu bitkisel zayıflama ürünü, yunan (3 hücreli yosun), yabani kereviz, alfa alfa filizi (bir yonca bitkisi türevi), yabani enginar Ferusalem (yer elması), cyomopalis (Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek özü), guarana (Brezilya’daki yağmur ormanlarının ” Maues ” bölgesinde yetişen dinçlik veren bir bitki), arum (yılan yastığı bitkisi), Marimu Kumbuat (Mandalina lifi) içeriğine sahiptir.

Bu zayıflamaya destek ürünü, iştah kesici özelliğiyle tokluk hissi verir. Aşırı gıda tüketimi ya da yeterince hareket edilmemesi sonucunda vücutta meydana gelen yağ birikimini hedef alan, bu yağ birikimlerinin yakılmasını sağlayarak zayıflamaya yardımcı olur.

Lida kullanılırken bol su içilmelidir. Bu şekilde vücuttaki yağların parçalanması ve idrar yoluyla dışarı atılması kolaylaşır. Ürün, içeriğindeki bileşenlerin etken maddeleri sayesinde vücuda zindelik verir. Bu nedenle fiziksel aktiviteyi arttırmak hiç zor olmamaktadır. Ürünün verdiği tokluk hissi sonucunda alınan besin miktarının azalması nedeniyle ortaya çıkabilecek halsizlik, yorgunluk, isteksizlik gibi şikayetler, ürünün vücuda zindelik verme özelliğinden dolayı azalır.

Ürün kullanım şekline uygun olarak tüketildiğinde, metabolizma hızına bağlı olarak belli miktarda kilo kabı gerçekleşir.

Bu ürün 16 yaşından küçük ya da 65 yaşından büyük olanlara, gebelere, emziren annelere, kalp hastalarına, kalp ritim bozukluğu olanlara ve başka ağır sentetik ilaç kullananlara önerilmemektedir.

Zayıflama ürünleri kullanılmadan önce doktora danışılmalıdır. Kronik hastalığı olanlar ile devamlı ilaç kullananlar, takibinde oldukları hekimin onayını almadan bu ürünü kullanmamalıdırlar.

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz