lida sipariş

Lida Kullanan Görüşleri 2013

Hakan Bey 2013
2013 yılında bir aktara girdim ve hayatım o anda değişti diye sözlerine başladı ve devamında; 130 kilo ağırlığın da biriyim ve hayatın benim için ne kadar zor olduğunu siz düşünün. 28 yaşıma girdiğim günler içerisinde yaşımla birlikte bedenim de değişme göstermeye başladı. 28 yaşında delikanlıyım ama görünümüm bunu durumun tam tersini söylüyor. Sanki 60 yaşında bir herif gibi duruyordum ve psikolojik olarak tam bir çöküş içerisindeydim. Her sene ürünümü bu siteden sipariş veririm tamamen orjinal lida ile zayıflamanın keyfini yaşamaktayım.

lida-zayiflatir-miAnnem, babam sanki benim büyüklerim değil yaşıtlarım gibi duruyordu. Topluluk içerisinde ablama seslenirken abla demeye çekiniyordum ve bir isteğim olduğunda telefondan mesaj çekiyordum. Benim yaşımdakiler kendi isteklerini kendileri karşılarken ben hep birine muhtacım. Bu artık çekinilmez bir hal anlamaya başlamıştı. Sosyal hayatım yok, kültürel faaliyetlerim yok canım dışarı çıkmak istediğinde yürümeye dermanım kalmıyordu. İki merdiven çıkıyordum 10 dakika dinleniyordum. Durum böyle olunca bende hiç dışarı çıkmama kararı aldım ve kendimi eve hapsettim. Artık günler, günleri kovalıyordu ben günler geçtikçe daha fazla kilo alıyordum. Artık yatağa sığamaz hale gelmiştim.

Tamam dedim bugün dışarı çıkacağım ve zorlukların üstesinden tek başıma hiç kimseden yardım istemeden geleceğim dedim. O gün dışarı adımımı attım yolun sonuna doğru gittiğimde nefes alamaz bir hale geldim. Çok zor nefes alıp veriyordum. Dengemi sağlamak için elimi bir duvara dayadım ve yanıma doğru döndüğümde aktarı gördüm. Bütün cesaretimi toplayıp içeri girdim. O anda raflarda zayıflama hapları diye atikler yazıldığını gördüm. Sordum aktar beye defalarca sordum. Nasıl kilo verebilirin, tabiatta kilolar için çözüm yolu var mı? Sağlığa zararı var mı?
Aktar bey sağ olsun bana öyle bir kapsül önerdi ki hayatım tam anlamıyla yola girdi ve ben eski ben olarak yaşamıma kaldığım yerden devam ediyorum. Ayrıca o ilacın adı LİDA

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz