lida sipariş

Lida Kadınlar Kulübü

Lida Zayıflama Kapsülü Kadınlar Kulübü
Lida Zayıflama Kapsülü nedir? sorusunu duyuyorum gibi bayanlar. Bu kapsüller, 9 bitkinin ekstre edilmesiyle oluşuyor. Peki bu kapsüller sadece zayıflamaya mı yarıyor? Hayır bu bitki ekstre ürünü iştahınızı kesiyor, metabolizmayı hızlandırıyor, enerji veriyor ve sıkılaştırıyor.
Bu ürün üretilmeden önceki yıllarda Çin Halk Cumhuriyeti’nde yetişen bu bitkiler, aşçıların ve evlerine yemek yapan bayanların yemeklerinde tatlandırıcı amaçlı yer alıyordu. Etkileri zamanla fark edildi. Ve yemeklerine katış amaçları değişti. Artık zayıflamak, iştahsız kalmak, sıkılaşmak ve enerjik olmak için kullanmaya başlandı. Daha sonrada bu bitkiler bir araya getirilip bir besin takviyesi haline getirildi.
Peki ya bu 9 bitki neler?
– a .Yunnan – b.Tuckahoe
– Guttiferae Plant
– Coleus Scutellarioides
– Arum
– Trigonella Foenum
– Ferusalem
– Cyomopalis
– Marimu Kumbuat
– Guarana
Yukarıdaki listede birinci sırada a ve b olmak üzere iki farklı bitki ismi yer almakta. Bu bitkilerden Yunnan’ı listemize aldığımızda “Lida Yunnan” oluyor. Tuckahoe’i aldığımızda ise “Lida DaiDaihua” listesi oluyor. Ülkemizde satışa sunulan liste ise, “Lida Yunnan”.
“Bu kapsüllerin sağlığımıza zararı oluyor mu?” sorusunu kullanmak isteyen her insandan duyuyoruz. Olurda kullanmak isterseniz diye cevaplayayım, yanlış kullanılmadığı taktirde bir zararı olmuyor diye biliyorum. İlk kullanım zamanları, insan vücudunun kapsülü vücuda kabullenmesi biraz zor oluyor. Bu yüzden ilk zamanlarda, kuruluk, mide bulantısı, uykusuzluk, kalp çarpıntısı oluyor. Ve vücut kabullendikten sonra bir sorun kalmıyor.
Bir zarar olmaması için doğru kullanım nasıl oluyor? Öncelikle bol ılık suyla tüketilmeli. Ve rejim, diyet gibi zayıflamayı amaçlayan az yemek yeme olmamalı. Öğünler eksiksiz alınmalı. Gün içerisinde birden fazla kapsül tüketilmemeli ve sahte lida kullanmamaya orijinali olmasına özen gösterilmeli.

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz