lida sipariş

Lida ile Zayıflayanlar

LİDA İLE ZAYIFLAYANLAR

Ayça ç. Hanıma lida kullanmadan önceki yaşamını ve lida kullandıktan sonraki yaşamındaki değişiklikleri sorduk ve! Kilolarım yaşamımı kısıtlar bir hal alarak kariyerimde de ön plana çıkmaya başladığını hissettiğim anda psikolojik olarak çöküş yaşadığım farkına vardım ve tedavi görmeye başladım. Ama gittiğim her doktor bana diyet yapmam gerektiği söyledi. Bende kesinlikle diyet ve spor yapan biri değilim. Hadi spor ve egzersiz neyse tamam da diyet kesinlikle yapamıyorum.
İlk zamanlarda lida ile zayıflama ürününün adını duyduğumda pek sıcak yaklaştığım söylenemez. Çoğu kişiden aldığım duyumlar hep olumlu yöndeydi. Yani nasıl anlatıyım bilemedim açıkçası ürüne pek fazla güvenemiyordum. Sonuçta zayıflama hapı kullanıp ta sonucu ölüm ile biten kişileri medya aracılığı ile görüyoruz. Bu durumda doğal olarak beni kilo verdiren haplara karşı korkutup ürkeklik içerisine soktu. Ama kısa sürede kilolarımdan kurtulmam gerektiğinin de farkındayım.
lida-ile-zayiflamaMedyada çıkan korkutucu haberler yüzünden ve çeşitli nedenler dolayısıyla lida sipariş vermeye ve kullanmaya korkar oldum. Ancak bu ürün hakkında duyduğum bilgiler ve yaptığım geniş çaplı araştırmalar sayesinde güvenilir ve sağlıklı olduğu kanısına vardım. Araştırmalarımda gözüme çarpan ilk şey daha önceki yıllarda Çin halkı tarafından kullanılıyor olmasıydı.
Sonuçta bu sağlık yani tehlikeye atılmaya gelmez. Lida kullanmaya başladığım ilk zamanlarda tartının başından kalkmıyor ve devamlı kendimi tartıyordum. Lida ile zayıflamaya tam olarak birinci ayın sonunda başladım. İki aylık gibi kısa bir sürede tam 9 kilo verdim. Zaten vermem gereken kilo fazlalığımda 11-13 arasıydı. Çoğunu verdim ve azı kaldı. Umuyorum ki bu ayın sonunda da geri kalan kilomu veririm ve çekiciliğime kavuşurum.
Evet! Lida ürününü kullanmaya başlayan kişilerin çoğunun korkusu verdiğim kiloları geri alır mıyım? Hayır.

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz