lida sipariş

Kelebek Figürlü Lida

Lida hapı Çin halkının devamlı kullandığı ve diğer ülkelere ısrarla tavsiye ettiği bir üründür. Şişmanlığın bir bulaşıcı hastalık gibi yayılmasını önlemek için lida üreticileri kişilerin zevklerine bir sürü figürde lidalar üretmektedir. Örneğin kelebek figürlü lida hapları ve kapsülleri bayanların zayıflamada en çok tercih ettikleri figürlerdir.

Lidanın zayıflamadaki en etkili mucizesi kişilerin tokluk hissini karşılamasıdır. Kilo problemi yaşayan kişilerin en büyük sorunları sıkıcı ve itici diyet listeleridir. Ancak bu hususta lida kesinlikle diyeti listelerine karşıdır. Eğer kelebek figürlü lida kullanmak istiyorsanız şunu çok iyi bilmelisiniz, lidayı kullanmaya başladığınız ilk günlerden itibaren Sabah kahvaltıları akmayacak ve düzenli olarak yapılmaya özen gösterilecektir. Gün içerisinde dikkatli ve doğru beslemeniz halinde kelebek figürlü lida size yan etki etmeyecektir. Yanlış kullanılırsa eğer çeşitli yan etkileri size dokunabilir. Bu etkilerden örnek vermek gerekirse; kelebek figürlü lida genelde sabah kullanılması önerilen bir besin takviyesidir. Eğer sabah kahvaltısı yapmadan lida besin takviyesini kullanırsanız sizde mide ağrısı ve bulantısı yapabilir. Buna benzer önlemlerin aksatılmadan alınmasında fayda vardır. Hem daha çabuk zayıflamanız için hem de sağlıklı kilo vermeniz için düzenli olarak Kelebek figürlü lida besin takviyesini kullanmalısınız.

Kelebek figürlü lida kullanırken görülebilen yan etkiler;
• Aç karna kullanılması halinde mide ağrısı yapabilir.
• Lezzet bakımından oldukça acı olduğu için ilk kullanımlarda mide bulantısı yapması normaldir. Ancak 3-5 gün sonra bu belirti kendiliğinden kaybolacaktır.
• Sizi uykusuz bırakabilir. Bunun nedeni de size verdiği enerjilerin uyku yapmadığıdır. Bu durumu iyi değerlendirebilirisiniz. Eğer uykunuz gelmiyorsa sizde hafif sporlar yapıp kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz.
• Ağız kuruluğu, bilindik en büyük yan etsidir. Ancak buna yan etki dememiz daha doğru olur sonuçta çok su içmemizi sağlıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapabilirsiniz