lida sipariş

Göbek Eritme Hareketleri

GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ
Oldukça kolay üç tane göbek eritme hareketi için sadece yirmi dakika yeterli olmaktadır. Çabucak kilo vermeyi sağlayan bu egzersizler ile tekrar eski kilolara dönmeden kalıcı bir şekilde göbek ve bel bölgesindeki yağlanmalardan kurtulmak mümkün olmaktadır.

Genel bir sorun olan göbek yağlanması bu basit göbek eritme hareketleri ile geride kalmaktadır. Gerek daha sağlıklı olmak, gerekse daha güzel ve fit görünmek için yapılması gereken en önemli şey olan egzersiz, bu üç kolay hareketle gerçekleşmiş olmaktadır. Yalnızca her gün düzenli olarak bu hareketlere yirmi dakika ayırmak güzel görünmek için atılacak en önemli adımdır. Yani egzersiz yapabilmek için çok ağır hareketler yapmaya ya da spor salonlarına gitmeye mutlaka gerek olmamaktadır.

Evde de yapılabilecek basit, hem çok yorucu olmayan hem de bol kalori harcamayı sağlayan hareketler ile düz bir karına sahip olmak mümkündür. Bu egzersiz yapılırken bunu bir de diyetisyen ile birlikte hazırlanmış iyi bir diyet programı ile desteklendiği zaman mutlaka gözle görülür bir değişim fark edilecektir. İlk hareket, sırt yere gelecek şekilde uzanılır ve bacaklar yukarıya düz bir şekilde kaldırılır. Kalça yaklaşık on beş cm kadar yukarıya kaldırılır. Sonra yavaş bir şekilde bırakılır ve bu 20 kez tekrarlanır. Diğer hareket ise mekiğe benzemektedir. Yine sırt yere gelecek şekilde uzanılır, bacaklar diz kısmından bükülür. Dizler göğse ve başa doğru çekilir ve bırakılır. Bu hareket de 20 kez tekrar edilir. Son hareket ise, yine sırt yere gelecek şekilde uzanılır. Bacaklar vücuttan yüksek bir yere koyulur. Eller de göğüste ya da başın arka kısmında birleştirilir. Omuzlar hafifçe yukarı kaldırılarak karın kasları gerilir. Bu hareket de 20 kez tekrarlanabilir.

Etiketler: , ,

Yorum Yapabilirsiniz