lida sipariş

Göbek Eritme Hareketleri Resimli Anlatım

Göbek bölgesinde biriken fazla yağları eritmek ve dümdüz görünen karına kavuşmak için diyet yapılsa da mutlaka egzersiz de yapılmalıdır. Resimli göbek eritme hareketleri ile bu egzersizleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Egzersizleri yaparken karın bölgesi mutlaka kasılı tutulmalıdır. Burada bir ipucu vermek gerekirse, otururken de karın kasları sıkılı tutulur, derin nefes alıp 10 saniye kadar bir süre sonra bırakıldığı zaman da basit bir göbek eritme egzersizi yapmış olunmaktadır. Hatta dışarıda yürürken karın kasları sıkılarak yürünürse bu şekilde de bir egzersiz yapılmış olunmaktadır.

Yürürken karın kaslarını kasarak yürümek alışkanlığa dönüştüğü takdirde göbeğin erimesine büyük fayda sağlayacaktır. Bu sayede görüntü de daha dik ve düzgün duracaktır. Burada anlatacağımız resimli göbek eritme hareketleri ile kolayca egzersiz yapabilir ve yaptığınız diyeti sporla da destekleyerek daha çabuk kilo verebilirsiniz. İlk olarak sırt yere gelecek şekilde uzanılır. Eller, iç kısmı yere değecek şekilde iki yana koyulur. Sol diz çok az bükülerek sağ bacak gergin bir şekilde yukarıya doğru tam olarak kaldırılır. Bu şekilde dururken iki el ile sağ diz kavranır. Sol bacak da tam olarak gerilerek 45 derecelik açı ile yukarı kaldırılır. Bu şekilde dururken sırt kaldırılıp öne doğru 10 kez hızlı olarak esneme yapılır. Aynı hareketler diğer bacak için de uygulanır.
karin1karin2karin3
Diğer hareket için de ilk duruş tekrarlanır. Sol bacak çok az bükülür ve sağ bacak tam gergin olarak tam yukarı kaldırılır. Bu kez de eller tam dizin yan kısımlarından ileri uzatılarak tekrar 10 defa esnenir. Diğer bacak için de aynı hareket tekrarlanır. Bu şekilde yapılacak olan hareketler sayesinde göbek bölgesinde gözle görülür bir şekilde incelme olacaktır.

Etiketler: , ,

“Göbek Eritme Hareketleri Resimli Anlatım” için 2 Yorum Var

  1. birgul dedi ki:

    Benim gobek bolgesinde cok fazlaliklar var

Yorum Yapabilirsiniz